29.10.09

Eesti meister motokrossis

Ma ei teagi, kas kõik Ahula õpilased teavad, et meie koolis õpib praegu ka üks Eesti meister - nimelt motokrossis. Septembri algul peeti Eesti meistrivõistluste viimane etapp Tihemetsas. Lühike kokkuvõte veebilehelt http://www.motorsport.ee/?id=main&n=2760

Pisikestel 50stel tsiklitel käis esimeses sõidus ülipõnev võidukihutamine, mille võitis sarja juhtinud Kristo Tarasov poole sekundilise eduga Mait Kaha ja sarja teise Gerret Johansoni ees. Kusjuures teine ja kolmas koht lõpetasid pea kõrvuti ja nende vahe oli ülinapp 0,011 sekundit. Teises sõidus oli aga kindlalt parim Johanson, kuid Tarasovile piisas teisest kohast, et etapivõit ja meistritiitel Johansoni ees taskusse pista, Tarasov kogus 155 ja Johanson 149 punkti. Kolmandana ületas lõpujoone esimese sõidu neljas Andreas Hiiemägi, kuid nii Tihemetsa kui ka Eesti meistrivõistluste kolmas koht kuulus teises sõidus neljandana lõpetanud Kahale (120 p) ning Hiiemägi (117 p) jäi napilt medalita.
Kristo, sa oled ikka väga tubli ja me oleme sinu üle uhked!